PIELGRZYMKA DO GUADALUPE

pod patronatem Parafii Sw. Alberta z Burbank

29 listopad - 6 grudzien, 2019 – 9 dni

opiekun duchowny Ks. Mariusz


 


 • 28.11 1D. Przylot do miasta Mexico City. Transfer do hotelu, kolacja i nocleg.
  29.11 2D. Śniadanie. Wizyta Bazyliki Matki Bożej z Guadalupe. Zwiedzanie Sanktuarium oraz Msza Święta. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Piramida Pierzastego Węża i zespoły pałacowe z malowidłami. Obiadokolacja i nocleg.
  30.11 3D. Po śniadaniu zwiedzanie Muzeum Antropologicznego. Następnie przejazd do Bazyliki Matki Bożej z Guadelupe. Po Mszy Świętej czas wolny na indywidualną modlitwę lub zakupy pamiątek związanych z tym miejscem. Kolacja i nocleg.
  1.12 4D. Śniadanie. Pobyt w Bazylice Matki Bożej z Gwadelupe. Po południu przejażdżka łodziami po azteckich kanałach w Xochimilco. Kolacja i nocleg.
  2.12 5D. Śniadanie. Zwiedzanie centrum miasta Meksyk: Stare Miasto z Katedrą, Pałacem Prezydenckim (z zewnątrz), Zocalo. Następnie przejazd malowniczą drogą wzdłuż słynnych wulkanów do miasta Puebla. Spacer po kolonialnym centrum Puebli: Katedra, Santo Domingo, rynek Parian.
  Kolacja i nocleg.
  3.12 6D. Śniadanie. Przejazd do najpiękniejszej jaskini Meksyku – Cacahuamilpa. Spacer po jaskini. Przejazd do Taxco. Czas wolny na inywidualne spacery. Kolacja i nocleg.
  4.12 7D. Śniadanie. Zwiedzanie słynącego z wyrobów jubilerskich miasta Taxco. Msza święta w kościele św. Priscilli. Czas wolny po południu na indywidualne spacery. Kolacja i nocleg w Taxco.
  5.12 8D. Śniadanie. Czas wolny na odpoczynek i spacery po Taxco. Po południu przejazd na kolację i nocleg do miasta Meksyk.
  6.12 9D. Śniadanie. Pożegnalna Msza Święta w Bazylice. Czas wolny na ostatnie zakupy. Wyjazd na lotnisko.


Cena obejmuje $1720 (non stop przelot z Chicago do Mexico City)

Świadczenia:

- przejazd na lotnisko O'Hare z parkingu parafialnego, oplata za bagaz, napiwki
-śniadania i obiado - kolacje
-opieka pilota-przewodnika na całej trasie w jezyku polskim
-transport klimatyzowanym samochodem lub autokarem
-bilety wstępu
-hotele 4*
-pokoje dwuosobowe z łazienką
-rezerwacje miejsc w kościołach lub hotelach dla potrzeb odbycia codziennej Mszy Świętej
        Dopłata w pokoju 1 – osobowym wynosi $380


Wiecej informacji pod tel. 708-373-1333  Agnieszka lub biuro parafialne Sw. Alberta po polsku Siostra Weronika 708.423.0321 (depozyt $1000 przy rezerwacji z kopia paszportu)

Prosimy o rejestracje odnosnie pielgrzymki ze wzgledu na przelot poniewaz ceny biletu lotniczego moga sie zmienic dlatego prosimy o szybka decyzje